Vše o IPTV

   

Naše televize je provozovaná prostřednictvím datové sítě elektronických komunikací. Tedy po stejné síti, prostřednictvím které se připojujete k Internetu. To umožňuje zcela nový pohled na televizní vysílání a dovoluje naší televizi být skutečně interaktivní. Chceme, abyste jen Vy rozhodovali o tom co a kdy uvidíte. Nebuďte otrokem televizního programu, buďte o krok před ostatními, sledujte televizi KLFREE NETWORKS! Jen naše televize skáče jak Vy pískáte!

K dispozici je Vám celkem 100 programů, které můžete objednávat prostřednictvím uvedených základních a tematických balíčků. V nabídce je samozřejmě také 5 programů vysílaných v HD kvalitě, můžete tak plně využít kvalitu vaší domácí televize.
  

Vychytávky naší televize

Přehrávání od začátku (Start over)

Zmeškali jste začátek Vašeho oblíbeného pořadu? Zjistili jste příliš pozdě, že vysílají Váš oblíbený film? S televizí od KLFREE NETWORKS žádný problém! Stačí vzít ovladač a stisknutím tlačítka si pustíte běžící pořad od samého začátku. Jednoduše!

Pauza (Pause)

Nechcete přijít ani o minutu Vašeho oblíbeného filmu? Vyrušil Vás zvonek či telefon během pořadu, který sledujete? Už nemusíte nikam běhat, v klidu si vyřiďte cokoli potřebujete, naše televize na Vás počká! Stisknutím tlačítla si zastavíte vysílaný pořad až na 15 minut. Až budete zpět v pohodlí vašeho křesla, film si znovu spustíte. Jednoduše!

Osobní videorekordér

Chcete si nahrát pořad, který nemůžete sledovat v reálném čase. Jste v práci a vysílají Váš pořad? K naší televizí máte zcela zdarma k dispozici až 600 minut záznamu, který Vám uchováme až na 72 hodin. Nahrávání můžete zadat kdykoliv před vysíláním daného pořadu, snadno pomocí programového průvodce. To však není vše, díváte se na pořad a zjistíte teprve během jeho vysílání, že byste ho rádi viděli znovu? Chcete pustit zajímavý program vašim známým, ale neměli jste nastavené nahrávání. Jako vždy, s námi žádný problém. Dokud neskončí daný pořad, stisknutím jediného tlačítka si jej nahrajete od samého začátku. Jednoduše!

Videopůjčovna

Nechce se Vám jet kilometry autem do kina a přesto sledovat zajímavý film? Chcete si dát skleničku v teple a pohodlí vašeho vlastního obýváku? S naší televizí si můžete pustit jakýkoliv film z nabídky jen pomocí dálkového ovladače. Pracujeme na neustálém rozšiřování naší videopůjčovny, a můžete také využít služby HBO On Demand (součást balíčku HBO), kde máte celý měsíc k dispozici 100 titulů, které se každý měsíc částečně obměňují.

   
 
Copyright © 2009 KLFREE
Powered and created by E-WORKS - web studio | XHTML 1.0 | CSS 2