Technologie

   

V lokalitě okresu Kladno investujeme do budování těch nejmodernějších optických sítí. Věříme, že optické vlákno přímo do Vašeho bytu je ta pravá cesta do budoucnosti, která umožní neustále zvyšovat kvalitu služeb, které poskytujeme. Každý z našich zákazníků připojených k optické datové síti Klfree.net se může připojit rychlostí 100Mbit/s a více. V současnosti využíváme technologii, která umožňuje přenos rychlostí až 1Gbit/s, proto můžeme na této technologii využít nabídku vysílání naší IP Televize. Již v tomto okamžiku je navíc dostupná technologie, která dovolí připojit přímo Vaši domácnost rychlostí až 10Gbit/s. Budoucnost je již i ve Vašem domě, otevřete dveře novým možnostem!

Využíváme technologii pasivní optické sítě zvané GPON. Ta umožnuje připojit každou domácnost vlastním optickým vláknem a propojit jí s naším centrálním propojovacím uzlem. Na cestě mezi Vaším obývákem a naším centrem nejsou žádnu další elektronická zařízení, tím maximalizujeme kvalitu poskytovaných služeb a máme všechna aktvní elektronická zařízení pod neustálým dohledem.

Kvalita našich služeb umožňuje využívat naší přípojku nejen pro rychlý internet a televizi, ale také pro telefonování a v neposlední řadě i pro připojení domácích zabezpečovacích zařízení pro zajištění bezpečnosti Vašeho domova. Službu provozujeme ve spolupráci s nadnárodní firmou ALKOM, a.s. a více o této službě se dozvíte zde.

V případě, že k Vašemu domovu nesahá naše optická datová síť, využíváme bezdrátových technologií při připojení jak celých bytových domů, tak jednotlivých rodinných domů. Dle požadavků na rychlost připojení realizujeme tyto spoje jak na technologii 5,4Ghz a 10,5Ghz, tak v licencovaných pásmech elektronických komunikací.

Pro zajištění Vašeho pohodlí Vám vybudujeme domácí bezdrátovou síť pro připojení Vašich mobilních zařízení, jako jsou notebooky, kapesní počítače, nebo mobilní telefony. Toto připojení realizujeme dle Vašich požadavků buď v souladu se standardem 802.11g, nebo za využití nejmodernějšího standardu 802.11n, který umožňuje propojit všechna vaše zařízení rychlostí až 300 Mbit/s. V žádném případě tak tím nebudete omezeni ve využívání plné rychlosti připojení od nás.

   
 
Copyright © 2009 KLFREE
Powered and created by E-WORKS - web studio | XHTML 1.0 | CSS 2